Osiągnięcia wychowanków

Rok szkolny 2018/2019

GRUPA II ŻABKI 

Konkursy plastyczne:

1. "Czary Pani Jesieni" - Jakub K. 

2. "11 listopad wolność w bieli i czerwieni" - Adrian i Jakub K., Maria M. , Gabriela i Maciej S. , Antoni K. 

 

GRUPA III SMERFY

Konkursy plastyczne:

-,,Jesień w moim mieście"- Oliwia T. (udział)

-,,Piękno polskiej przyrody"- Antonina F., Marcel L., Antonina Ch., Adela Ch. (udział)

-,,Polska złota jesień" konkurs z wykorzystaniem darów Froebla- Antonina F. (udział)

Konkursy recytatorskie:

-,,Jestem Polakiem"- Katarzyna P. (wyróżnienie)

-"Polska to taka kraina , która się w sercu zaczyna'' - Gabrysia W. (nagroda)

GRUPA IV KRASNOLUDKI

  • Festiwal Piosenki Jesiennej - Karina P. - udział w przeglądzie piosenki
  • "Piękno polskiej przyrody"- konkurs plastyczny - Pola Ś, Mateusz Ł.
  • "Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka"-konkurs plastyczny: Pola Ś., Monika W., Ada S.
  • "11 listopada - wolność w bieli i czerwieni"- konkurs plastyczny: Tymoteusz K., Nikola A., Mateusz Ł., Zuzanna S., Blanka T., Laura P., Ada S., Karina P., Maria R., Monika W., Paweł Ż.,  Aniela G.
  • "Piosenka o misiu"- konkurs piosenki - Zuzanna Szneider

Grupa V MUMINKI

Konkursy plastyczne:

„Jesień w naszym mieście”- Adrianna P.

„Piękno Polskiej przyrody”- Gienia B. Julka P. Paulina W.

„Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka”- konkurs plastyczny- Hania A, Zuzia O.

„11 Listopada wolność w bieli i czerwieni”- konkurs plastyczny- Gienia B.,Szymon W., Maks G., Ola S., Hania A., Bartek K.

Konkursy piosenki:

„Witajcie w naszej bajce”- konkurs piosenki- Wiktoria M.

„Podlasie muzyką malowane”- konkurs piosenki- Aleksandra S.

 

 

Rok szkolny 2017/2018

                                                                    Konkursy:

          Grupa I Misie

   Konkurs plastyczny:

   "Mój zwierzaczek-przytulaczek" - Marysia Maćkowiak, Jakub Kosko

   "Jesienne inspiracje"- Mateusz Rojek, Gabrysia i Maciek Sadowscy, Marysia                Maćkowiak

          Gr II Żabki

       "Czary Pani Jesieni" - konkurs plastyczny 

       Gabrysia Szaciłowska - lat 4 - udział

        W świecie przyrody - konkurs plastyczny

        Filip Leszczyński - lat 4 nagroda

       Oliwier Czyżewski - lat 4 udzia

        Jesień w moim mieście - konkurs plastyczny

       Pola dąbrowska - lat 4- udział

        Jesienne inspiracje- rodzinny konkurs plastyczny

        Filip Leszczyński, Tymek Grądzki, Gabrysia Szaciłowska, Oliwia Turczyńska, Aleksander         Lachowski, Borys Hasiec, Antosia Chłodowska, Gabrysia Więcko, Michał Sakowski, Kasia         Pogorzelska, Adela Choińska

         Mój zwierzaczek przytulaczek -konkurs plastyczny

         Antonina Chłodowska - lat 4- udział

        Gabrysia Szaciłowska- lat 4- udział

        Inga Kiersznowska- lat 3- udział

        ,,Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka"- konkurs plastyczny

       Adela Choińska - lat 3 - udział

        Oliwier Czyżewski- lat 4- udział

         ,,Witajcie w naszej bajce" - konkurs piosenki

          Pola Dąbrowska lat 4 -wyróżńienie

         "Kto ty jesteś'' - przegląd piosenki patriotyczne

         Oliwia Turczyńska , Gabrysia Szaciłowska, Pola Dąbrowska, Antonina Chłodowska ,Marcel           Lebiedziński   - nagroda

        ,,Mój Anioł stróż"- konkurs plastyczny

        Hania Moroz- lat 4- udział

        Oliwia Turczyńska- lat 4- udział

        ,,Dokarmiamy ptaki"- konkurs plastyczny

        Pola Dąbrowska- lat 4- udział

        Gabrysia Szaciłowska- lat 4- udział

        Kasia Pogorzelska- lat 4- udział

        ,,S.O.S dla bezdomnych kotów"- konkurs plastyczny

        Adela Choińska- lat 3- udział

        Antosia Chłodowska- lat 4- udział

        ,,Zwierzęta z lodowej krainy"- konkurs plastyczny

        Oliwier Czyżewski- lat 4- udział

        Gabrysia Szaciłowska- lat 4- udział

 

        Gr III Smerfy

          "Moja Rodzina - Wartość Dziadków" - konkurs plastyczny

          Nikola Antoszewska lat 5 - wyróżnienie

          "Czary Pani Jesieni" - konkurs plastyczny

          Monika Wysocka lat 5 - udział

          Pola Świsłocka lat 4 - udział

           Karol Kasjaniuk lat 5 - udział

           Maria Remża lat 4 - udział

            "XVIII Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej" - konkurs piosenki

            Monika Wysocka lat 5 - nagroda

        "Jesienne inspiracje" - konkurs plastyczny

Kacper Gryko lat 4 - nagroda

Tymon Kuczyński lat 5nagroda

Kacper Chałaczkiewicz lat 5 - nagroda

Paweł Żygieło lat 4 - wyróżnienie

Maria Remża lat 4 - wyróżnienie

Blanka Tarasiuk lat 4 - wyróżnienie

Zuzanna Szneider lat 4 - wyróżnienie

          "Las i jego mieszkańcy" - konkurs plastyczny

            Maria Remża lat 4 - udział

            "Podlasie pędzlem malowane" - konkurs plastyczny 

             Ada Szekalska lat 4 - udział

            "Co w trawie piszczy ?" - konkurs recytatorski

            Karina Piwańska lat 4 - nagroda

            "Anioły, aniołki, aniołeczki" - konkurs plastyczny

             Monika Wysocka lat 5 - udział

              Zuzanna Szneider lat 4 - wyróżnienie

          ,,Dokarmiamy ptaki"- konkurs plastyczny

            Ada Szekalska - lat 4 - wyróżnienie

             "Bajki w zimowej szacie" - konkurs plastyczny

            Maria Remża - lat 4 - udział

            Monika Wysocka - lat 5 - udział

           ,,Zwierzęta z lodowej krainy"- konkurs plastyczny

           Pola Świsłocka - lat 4 - udział

           Karina Piwańska - lat 4 - udział

           Tomasz Białomyzy - lat 5 - udział

             "W krainie baśni" - konkurs plastyczny

             Paulina Wysokińska - lat 5 - udział

             Maria Remża - lat 4 - udział

             Nikola Antoszewska - lat 5 - udział

            "Eko - strażnik. Razem na straży przyrody" - konkurs plastyczny

            praca grupowa:   Maria Remża, Aniela Gromada, Tymoteusz Kuczyński - nagroda

             "Maj z paletą barw wyruszył" - konkurs plastyczny

             Maria Remża - udział

             Aleksandra Jabłońska - udział

             "Wiosna budzi owady" - konkurs plastyczny

             Karol Kasjaniuk - udział

             Ada Szekalska - udział

             Zuzanna Szneider - udział

 

GR IV KRASNOLUDKI

”Czary Pani Jesieni”- konkurs plastyczny- Anna Burnos lat 5- udział

„Jesienne śpiewanie”- konkurs piosenki- Adrianna Prószyńska lat 5- nagroda

„ W świecie przyrody”- konkurs plastyczny-Oliwia Poniatowska lat 5- nagroda

„Witajcie w naszej bajce”- konkurs piosenki- Zosia Święcka lat 5- nagroda

„Piosenka o Misiu”- konkurs piosenki- Szymon Winnicki lat 5 i Eugenia Bajguz lat 5- I miejsce

„Jesienne inspiracje”- konkurs plastyczny

Szymon Winnicki lat 5- wyróżnienie

Zuzia Oleksińska lat 5- wyróżnienie

Julia Pawłowska lat 5- wyróżnienie

Oliwia Poniatowska lat 5- nagroda

Adam Greszczuk lat 5- nagroda

Michał Augustynowicz lat 5- nagroda

Maksymilian Godlewski lat 5- nagroda

Mikołajkowa Gala Przedszkolaków w Młodzieżowym Domie Kultury- konkurs recytatorski

Maks Godlewski lat 5- udział

Zuzia Oleksińska lat 5- udział

Szymon Winnicki lat 5- udział

 

 

Gr V Muminki

 

„Moja rodzina – wartość dziadków” – konkurs plastyczny z Białostockiej Akademii Rodziny

 

– Aleksandra Błaszczuk - nagroda, Mia Bujwid - nagroda

 

„Czary pani Jesieni” – konkurs plastyczny – Hanna Szczyglak, Lena Krawczykowicz

 

„Jesień w moim mieście” - konkurs plastyczny – Wanda Kociakowska - wyróżnienie

 

„Jesienne inspiracje”- konkurs plastyczny-

Jędrzej Musko  ,Dominika i Szymon Zahorscy

 

„W świecie przyrody” - konkurs plastyczny – Liwia Rutkowska

 

„Różańcowa Pani w sercu człowieka” - konkurs plastyczny – Dominika i Szymon Zahorscy

 

,,Dokarmiamy ptaki"- konkurs plastyczny Mia Bujwid,Lena Buczyłko

 

Kraina misia- konkurs  Wanda Kociakowska-nagroda

 

„Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka” - konkurs plastyczny – Oliwia Kauzowicz

,,Zwierzęta z lodowej krainy"- konkurs plastyczny- Lena Buczyłko , Wanda Kociakowska

  "Eko - strażnik. Razem na straży przyrody" - konkurs plastyczny- Julia Kuc

Rok szkolny 2016/ 2017

Konkursy plastyczne:

 

1. ,, Czary pani Jesieni”

Aleksandra Godlewska  - lat 6 - nagroda

Eugenia Bajguz - lat 4

Ola Boguń - lat 4

Szymon Winnicki - lat 4

Aleksandra Błaszczuk lat 5

Wanda Kosiakowska lat 5

2.,,Barwy świata przyrody”- razem z rodzicami:

Ola Boguń- lat 4

Ola Sanik- lat 4

Paweł Wyszyński- lat 4- Nagroda

Kacper Niewiński - lat 4

Michał Jóźwicki - lat 4

Aleksandra Błaszczuk lat 5

Lena Buczyłko lat 5

Julia Gudalewska lat 5

Gabriel Dzierzyński lat 5

Sebastian Dybacki lat 5

Kinga Mojsa lat 5

Maksymilian Waszkiewicz lat 5

Dominika i Szymon Zahorscy lat 5 Nagroda

3.,,Jesień w moim mieście’

Ania Burnos- lat 4

Helena Wojnar - lat 4

4.,,Bohaterowie ulubionych bajek’

Helena Wojnar –lat 4-  Wyróźnienie

Kamila Tarasiuk  - lat 6 - wyróżnienie

Ada Prószyńska - lat 4

5.,,Marzenia małego człowieka’

Eugenia Bajguz -lat 4

Julia Pawłowska - lat 4

Aleksandra Błaszczuk lat 5

6.,,Moje miasto i mój region za 100 lat’:

Helena Wojnar - lat 4

Ania Burnos - lat 4

Oskar Grzegorek - lat 4

Aleksandra Błaszczuk lat 5

Lena Buczyłko lat 5

Zofia Koziorowska lat 5

7.Konkurs Misiowy :

Alicja Łagoda, lat 6

Alicja Krzywosz, lat 6

Martyna Anchim lat 6

Ada Prószyńska - lat 4

Oliwia Kauzowicz lat 5

8.,,Ekologiczna zabawka „- razem z rodzicami:

Ania Burnos - lat 4

Oliwia Poniatowska - lat 4 - nagroda

Paweł Wyszyński - lat 4

Julia Gudalewska lat 5

Lena Buczyłko lat 5

Dominika i Szymon Zahorscy lat 5

 9."Las i jego mieszkańcy "

Lena Buczyłko lat 5

Julia Gudalewska lat 5 -Nagroda

Kinga Mojsa lat 5

 10. "Co w trawie piszczy" - konkurs recytatorski

Kamila Tarasiuk  - lat 6 - nagroda

 11."Baśnie i legendy polskie" - konkurs piosenki

Alicja Łagoda - lat 6 - nagroda

13. "Mój anioł stróż" - konkurs plastyczny

Kacper Jabłoński, lat 6

Kamila Tarasiuk,lat 6

Emilia Aleksiejuk,lat 6

Alicja Łagoda,lat 6

Alicja Krzywosz,lat 6.

14. "Mój zwierzaczek przytulaczek" - konkurs plastyczny

Małgorzata Staturska - lat 6

15. "Kocham Cię moja Ojczyzno" - konkurs piosenki

·Hanna Górska - lat 6

16.,,Zimo, baw sie z nami"- konkurs plastyczny

Szymon Winnicki - lat 4- Nagroda

Eugenia Bajguz - lat 4

Helena Wojnar- lat 4

Adrianna Prószyńska - lat 4

17. Bajki w zimowej szacie- konkurs plastyczny

Aleksandra Boguń - lat 4

Paweł wyszyński -lat 4

Anna Burnos - lat 4

18. Utwory Jana Brzechwy, Uczą i Bawią - konkurs plastyczny

Kacper Niewiński -lat 4

Adrianna Prószyńska - lat 4

Julia Pawłowska - lat 4

Paulina Wysokińska - lat 4

Maciej Markiewicz - lat 4

19. ,,Białystok, moje miasto"- konkurs plastyczny razem z rodzicami

Szymon Winnicki - lat 4

Paweł Wyszyński - lat 4

Julia Pawłowska - lat 4

Adrianna Prószyńska - lat 4

Maksymilian Godlewski - lat 4

Eugenia Bajguz - lat 4

Helena Wojnar - lat 4

20. "Z przyrodą za pan brat" - konkurs recytatorski

   Zofia Święcka - lat 5

   Maciej Markiewicz - lat 5

21. "Barwy ekologii" - konkurs plastyczny

   Szymon Sądel lat 6 - nagroda

    Emilia Aleksiejuk lat 6 - nagroda

    Małgorzata Staturska lat 6

    Alicja Łagoda lat 6

    Aleksandra Godlewska lat 6

22. "Skrzydlaci przyjaciele" - konkurs plastyczny

 Alicja Łagoda lat 6 - nagroda

Alicja Krzywosz lat 6

Kamila Tarasiuk lat 6

23. "Piękna nasza Polska cała" - przegląd tańców narodowych i ludowych

Alicja Łagoda lat 6

Kamila Tarasiuk lat 6

Martyna Anchim lat 6

Hanna Górska lat 6

Aleksandra Janucik lat 6

Hubert Kwasiborski lat 6

Łukasz Murawski lat 6

Mateusz Chaberski lat 5

Arsłan Chazbijewicz lat 5

Krystian Kakareko lat 6

Michał Bielawski lat 6

24. Białystok, Moje miasto

Szymon, Paweł, Julia P. , Ada, Maksymilian, Eugenia, Helena- gr.III,,Smerfy"

25. Baje, bajki, bajeczki- od zawsze w naszej rodzinie-

Julia p. ,Ada, Ania- gr. III,,Smerfy"

26. Bezpieczna droga do przedszkola

Helena, Ola B.- gr. III,,Smerfy"

27.Skrzydlaci przyjaciele

Szymon, Eugenia, Julia P., Bartek.- gr. III,,Smerfy"

28.Taniec w oczach dziecka

Maks, Staś, Ada, Szymon, Michał, Eugenia, Ania, Jakub.- gr. III,,Smerfy"

29. Dzieciaki lubią zwierzaki

VI edycja konkurs recytatorski – Ada- gr.III,,Smerfy"

Rok szkolny 2015/2016

1. ,,Podróże po Podlasiu"

      Helena Wojnar - lat 3

2. ,,Bohaterowie ulubionych bajek"

      Szymon Winnicki - lat 3

      Alicja Łagoda - lat 5

      Kinga Łęczycka - lat 5

      Adrian Młynarczyk - lat 5

      Amelia Piwańska - lat 5

      Aleksandra Rutkowska l.4  gr "Krasnoludki"-Nagroda

​      Julia Gudalewska- lat 4

      Kinga Mojsa- lat 4

3. XVI Festiwal Jesiennej Piosenki Przedszkolaków

       Eugenia Bajguz - lat 3

       Paweł Wyszyński -lat 3

       Anna Burnos - lat 3

      Aleksandra Błaszczuk- lat 4

      Julia Gudalewska- lat 4

      Natalia Kołodko- lat 4

      Kinga Mojsa- lat 4

     Liwia Rutkowska- lat 4

     Amelia Sawicka- lat 4

    

4.''Czary pani jesieni''

     Oliwia Poniatowska - lat 3

      Eugenia Bajguz- lat 3-Nagroda

      Adrianna Prószyńska- lat 3

      Julia Pawłowska - lat 3

      Gabriela Szaciłowska-lat 3

      Alicja Krzywosz  - lat 5

      Kamila Tarasiuk - lat 5

       Szymon Dunda l.5 gr "Krasnoludki " Nagroda

5. "Jesień w moim mieście''

     Zofia Święcka - lat 3

     Stanisław Idźkowski - lat 3

 6. "Co w trawie piszczy?"

      Aleksandra Haraburda l.4 gr " Krasnoludki" Nagroda

      Kamila Tarasiuk l.5 gr "Muminki" Nagroda

7. "Jesienne śpiewanie"

      Alicja Krzywosz lat 5 - nagroda

      Liwia Rutkowska- lat 4

8. "Anioły, aniołki, aniołeczki"

    Aleksandra Błaszczuk- lat 4

     Liwia Rutkowska- lat 4

     Alicja Krzywosz - lat 5 - nagroda

     Hanna Górska - lat 5 wyróżnienie

9. "Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym"

    Lena Buczyłko- lat 4

    Julia Gudalewska- lat 4

    Natalia Kołodko- lat 4

    Kinga Mojsa- lat 4

    Amelia Sawicka- lat 4

    Dominika i Szymon Zahorscy- lat 4

    Alicja Krzywosz  - lat 5

   Hanna Górska  - lat 5

   Amelia Piwańska  - lat 5

   Marcin Jaźwiński  - lat 5

   Adrian Młynarczyk  - lat 5

   Aleksandra Godlewska  - lat 5

10. "Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży szkolnej, Białystok 2015- scena dziecięca"

    Aleksandra Błaszczuk- lat 4

    Julia Gudalewska- lat 4

    Natalia Kołodko- lat 4

    Kinga Mojsa- lat 4

    Liwia Rutkowska- lat 4

    Amelia Sawicka- lat 4

    Dominika Zahorska- lat 4

11. Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem i słowem malowana" - konkurs recytatorski

     Kinga Łęczycka - lat 5

12.Ogólnopolski konkurs ekologiczny "Zrób to sam"

     Marcin Jaźwiński  lat 5-nagroda
    Sebastian Dybacki lat 4- nagroda
    Julia Gudalewska lat 4
    Bartek Buńkowski lat 4
    Lena Buczyłko- lat 4

13.Ogólnopolski konkurs "Magazyn Św. Mikołaja"

   Filip Żuk - lat 4

   Zofia Kowalewska - lat 5

   Szymon Dębski- lat 5

   Jędrzej Muśko- lat 4

   Zuzanna Modzelewska- lat 5

   Hubert Kwasiborski- lat 5

   Kamila Tarasiuk- lat 5

   Adrian Młynarczyk- lat 5

   Małgorzata Staturska- lat 5

   Martyna Anchim- lat 5

14. "W Bożonarodzeniowym nastroju"

   Kinga Łęczycka - lat 5

15. Mój anioł stróż

   Kinga Łęczycka - lat 5

   Julia Kociełek - lat 5

16. Konkurs piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków

    Alicja Krzywosz  - lat 5

    Alicja Łagoda - lat 5

    Aleksandra Godlewska - lat 5

16. Zdrowie lubię to

Adrian Młynarczyk- lat 5

17. Przeczytaj i namaluj - podróż po literaturze dziecięcej i młodzieżowej

Helena Wojnar - lat 3

18. ,,Bohaterowie ulubionych bajek"

Szymon Winnicki - lat 3

19. ,,Bezpieczne ferie"- ogólnopolski konkurs freblowski

Eugenia Bajguz - lat 3

Paweł Wyszyński lat 4

Aleksandra Rutkowska lat 4

Zuzanna Modzelewska lat 5

Mateusz Chaberski l.4

20. ,,SOS dla bezdomnych kotów"- konkurs organizowany w Młodzieżowym Domu Kultury

Julia Pawłowska - lat 3

Hanna Górska lat 5

Zuzanna Modzelewska lat 5

Małgorzata Staturska lat 5

Martynka Anchim lat 5

21.,,Bajki w zimowej szacie"

Maria Remża - lat 3
Kinga Mojsa- lat 4

Zuzanna Modzelewska lat 5  - nagroda

22.,,Zima wokół Nas"

Antonina Chłodowska- lat 3

23. "Zimo baw się z nami"

Alicja Łagoda lat 5 - wyróżnienie

24,,Najpiękniejszy Amorek"

Eugenia Bajguz- lat 3-NAGRODA
Lena Krawczykowicz l 5
Natalia Kołodko- lat 4

Kinga Łęczycka lat 5

Alicja Krzywosz lat 5

25. Przegląd Szopek Bożonarodzeniowych

Marika Rogacka lat 6

26. Podlasie pędzlem malowane"

Zuzanna Modzelewska lat 5- nagroda

Julia Kociełek lat 5- wyróżnienie

Małgorzata Staturska lat 5- wyróżnienie

27"Zdrowo  jemy zdrowo żyjemy"

  Szymon Dunda l.5 nagroda
  Kinga Mojsa- lat 4

28. "My family story"

Kinga Łęczycka - lat 5  - nagroda I miejsce

Julia Kociełek lat 5- wyróżnienie

29. "Po prostu koci świat"

Małgosia Staturska lat 5

Julia Kociełek lat 5

Martynka Anchim lat 5

Eugenia Bajguz - lat 3

30. Musical English

Kinga Łęczycka - lat 5  - wyróżnienie

31. Prawa dziecka w oczach przedszkolaka

Małgosia Staturska lat 5

Julia Kociełek lat 5

Julia Kuc l.4 nagroda

32. "Mistrz origami"

Zuzanna Modzelewska lat 5- nagroda

Małgosia Staturska lat 5

Kinga Łęczycka lat 5

Gabryś Krejza l.5

33. Festiwal palm"

Marcin Jaźwiński lat 5

Julia Kuc l.4

34. Turniej Wiedzy o Zdrowiu i Ekologii

Zuzanna Modzelewska lat 5- nagroda

Hanna Górska lat 5

Kinga Łęczycka lat 5

35 "Skrzydlaci przyjaciele"

Alicja Łagoda - lat 5  - wyróżnienie

Michał Bielawski lat 5

Zuzanna Modzelewska lat 5

Rozalia Warmijak l.5

36 Konkurs recytatorski "Jestem przyjacielem lasu"

Julia Kuc l.4

37.Konkurs recytatorsko-muzyczny "Co to jest zdrowie?"

 Aleksandra Rutkowska l.4

38.Turniej wiedzy "Bezpieczny przedszkolak"

 II miejsce

Szymon Dunda l.5

Tomek Lewicki l.6

Gabryś Krejza l.6

39.Konkurs plastyczno-literacki "Poczytaj mi mamo..'

Złote nagrody

Adrian Młynarczyk l.5

Julia Kuc l.4

Szymon Dembski l.5

4o.Konkurs recytatorski "Dzieciaki lubia zwierzaki"

Aleksandra Haraburda l.4

Liwia Rutkowska- lat 4

Kamila Tarasiuk l.5

41. "Coś z niczego"

Julia Kuc l 4.-nagroda

42.,,Przedszkolaki kochają przyrodę"

Helena Wojnar- lat 3

Adrianna Prószyńska - lat 3- Wyróżnienie 

43.,,Świat czarno- biały- pomysł wspaniały"

Szymon Winnicki- lat 3

Adrianna Prószyńska -lat 3

44.,,Mamo, Tato poczytaj mi bajeczkę na dobranoc"- konkurs plastyczno- literacki

razem z rodzicami

Szymon Winnicki -lat 3

Maria Remża - lat 3

Hanna Adamska -lat 3

45. ,,Emocje wierszem malowane pod hasłem ,,Wiosna radosna"- VI edycja konkursu recytatorskiego

Eugenia Bajguz - lat 3

46.,,Mój przyjaciel z literackiej Krainy"- konkurs wojewódzki dla Rodzica i Dziecka

Amelia Paszkowska- lat 3,  z mamą - I Nagroda -wygrana: tablet i inne nagrody rzeczowe

47. ,,Satysfakcję mam z dzieckiem bawię się sam"- konkurs zabaw fundamentalnych razem z rodzicami

Szymon Winnicki- lat 3 - Nagroda 

Marcel Lebiedzinski - lat 3

48. ,,Baterie -zagrożenie dla środowiska i ludzi'- XI edycja ekokonkursu

Gabriela Więcko- zebrała 2568 sztuk baterii 

Rok szkolny 2014/2015

W dniu 16.05.2015r. odbyły się I Mistrzostwa Miasta Białegostoku chłopców i dziewcząt do lat 6. Dzieci zagrały w dwóch oddzielnych grupach (chłopców i dziewcząt). W obu grupach przeważał rocznik 2009 ale mniejsi szachiści z rocznika 2010 również pokazali, że potrafią grać. Zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury i za razem przedszkola świetnie się spisali. Szczególnie wyróżniła się Zuzia Modzelewska, która wystąpiła jako najmłodsza wśród dziewcząt i zajęła II miejsce!

http://chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_2032/results.html?l=pl&tb=10_ - serwis turniejowy dziewcząt

http://chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_2031/results.html?l=pl&tb=10_ - serwis turniejowy chłopców

(na czerwono zostały zaznaczone wszystkie dzieci reprezentujące MDK)

 

II MIEJSCE!

W Szachowej Białostockiej Lidze Szkolnej wśród przedszkoli! 

Zawodnicy szkoleni przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zdobyli na lidze dla swojego przedszkola piękne trofeum. Obecnie szkoleni są przez instruktora Łukasza Suchowierskiego, w poprzednim roku lekcje prowadził instruktor Tomasz Kozłowski. Do sukcesu bardzo przyczynili się wspaniali rodzice, którzy pracują w domu z dziećmi i jeżdżą z nimi na turnieje.

Dzieci, które zapracowały na ten sukces:

Chłopcy:
Wyszyński Juliusz (muminki)
Porowski Mateusz (muminki)
Rutkowski Szymon (muminki)
Babigorec Jakub (krasnoludki)
Dąbrowski Dominik (krasnoludki)
Dunda Szymon (żabki)
Jarosz Przemysław (muminki)
Buczek Olaf (smerfy)
Najman Witold (krasnoludki)

Dziewczyny:
Dunda Elena (krasnoludki)
Zuzanna Modzelewska (smerfy)
Kinga Łęczycka (smerfy)
Mojsa Weronika (krasnoludki)
Anchim Martyna (smerfy)

 

Rok szkolny 2014 /2015

II Półrocze:

1.,,S.O.S dla bezdomnych kotów ' P.H.KOCIE SPRAWY, KOCIE ŻYCIE,KOCIE LOSY" -konkurs plastyczny

Paulina Nasuta -lat 6

Julia Jabłonowska-lat 6

Daria Minczewska-lat 6

Malena Snarska- lat 6

Nikola Iwanowicz- lat 6

Przemysław  Jarosz- lat 6

Aleksandra  Świsłocka-lat 6

Patryk Wysokiński- lat 6

Zofia Zaleska-lat 6

Hania Górska – lat 4

Klaudia Dederko – lat 5

Kinga Łęczycka  - lat 4

 Kamila Tarasiuk  - lat 4

Julia Kociełek  - lat 4

2.,,Krajobraz Polski- Tradycje,Współczesność,Przyszłość"-konkurs plastyczny w MDK

Malena Snarska- lat 6

Zofia Kadłubowska -lat 6

Klaudia Dederko - lat 5

3.,Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy"-ogólnopolski konkurs plastyczny

Pola Stec -lat 6

Zofia Zaleska -lat 6

Zuzia Modzelewska  - lat 4 NAGRODA

Kamila Tarasiuk - lat 4

Zosia Kowalewska  - lat  4

4.,,Zimą jest wesoło"-konkurs plastyczny

Daria Minczewska-lat 6

Patryk Wysokiński-lat 6

Zuzia Modzelewska – lat 4

Kamila Tarasiuk – lat 4

Hania Górska – lat 4                                          

Kinga Łęczycka – lat 4     

Tomasz Wilk lat 5

Maja Czarkowska lat 5

Małgorzata Koprowska lat 5

5.,,Plakat Światowych Igrzysk Lotniczych"-Dubaj 2015-ogólnopolski konkurs plastyczny w MDK

Klaudia Dederko-lat 6- NAGRODA

Zofia Kadłubowska -lat 6

Juliusz Wyszyński -lat 6

Jakub Miękus -lat 6

Patryk Wysokinski -lat 6

Przemysław Jarosz- lat 6

Zuzia Modzelewska  - lat 4

Kinga Łęczycka  - lat 4

Małgosia Staturska – lat 4                   

 Hania Górska - lat 4

6.,,Bajki w zimowej szacie"- XII edycja konkursu plastycznego o zasięgu miejskim

Zofia Zaleska -lat 6

Pola Stec -lat 6

Justyna Dołżyk  - lat 4                         

Klaudia Dederko lat 5

Koprowska Małgorzata, lat 5

7.,,Bezpieczna droga do przedszkola"- konkurs plastyczny

Jakub Miękus -lat 6

Daria Minczewska -lat 6

Zofia Zaleska -lat 6

Zofia Kadłubowska -lat 6

Patryk Wysokiński -lat 6

Nikola Iwanowicz-lat 6

Małgosia Staturska  - lat 4   WYRÓŻNIENIE                         

Zuzia Modzelewska - lat 4    NAGRODA

Klaudia Dederko  – lat 5

Małgorzata Koprowska lat 5

8. ,,Ja i moja rodzina'- konkurs plastyczny wspólnie z rodzicami wewnątrzprzedszkolny

Fabian Jaroszewicz-lat 6-NAGRODA

Zofia Zaleska-lat 6- WYROŻNIENIE

Paulina Nasuta- lat 6- NAGRODA

Paweł Gajewski-lat 6- WYRÓŻNIENIE

Zofia Kadłubowska-lat 6 -WYRÓŹNIENIE

Przemysław Jarosz-lat 6 - WYRÓŹNIENIE

Juliusz Wyszyński-lat 6- NAGRODA

Rafał Zając- lat 6- WYRÓZNIENIE

Aleksandra Świsłocka- lat 6 - WYRÓŻNIENIE

Daria Minczewska- lat 6 - WYRÓŻNIENIE

Jakub Mularczuk- lat 6 -WYROŻNIENIE

Malena Snarska- lat 6 - NAGRODA

Patryk Wysokiński- lat 6 - WYRÓŻNIENIE

Klaudia Dederko- lat 6 - WYRÓŻNIENIE

Kacper Raczkowski- lat 6 - NAGRODA

Nikola Iwanowicz- lat 6 - NAGRODA

Elena Dunda lat 5 NAGRODA

Daria Chlabicz lat 5 WYRÓZNIENIE

Piotr Cyndler lat 5 WYRÓZNIENIE

Marika Rogacka lat 5 WYRÓZNIENIE

Małgorzata Koprowska lat 5 WYRÓZNIENIE

Weronika Mojsa lat 5 WYRÓZNIENIE

Bielawski Michał lat 4 - nagroda

Jaźwiński Marcin lat 4 - nagroda

Kwasiborski Hubert lat 4 - nagroda

Łagoda Alicja lat 4 - nagroda

Mieleszkiewicz Dominika lat 4 - nagroda

Młynarczyk Adrian lat 4 - nagroda

Aleksiejuk Emilka lat 4 - wyróżnienie

Ambrożewicz Staś lat 4 - wyróżnienie

Anchim Martyna lat 4 - wyróżnienie

Buczek Olaf lat 4 - wyróżnienie

Dołżyk Justyna  lat 4 - wyróżnienie

Godlewska Ola  lat 4 - wyróżnienie

Górska Hanna  lat 4 - wyróżnienie

Kociełek Julia   lat 4 - wyróżnienie

Kowalewska Zosia   lat 4 - wyróżnienie

Łęczycka Kinga   lat 4 - wyróżnienie

Modzelewska Zuzia   lat 4 - wyróżnienie

Staturska Małgosia   lat 4 - wyróżnienie

Tarasiuk Kamila   lat 4 - wyróżnienie                

9.,,Zawody wokół nas"- konkurs plastyczny

Jakub Miękus- lat 6

Nikola Iwanowicz- lat 6

Jakub Grochowski lat 5

Kinga Łęczycka – lat 4

Małgosia Staturska  - lat 4

10.,,Zdrowym być!"- wojewódzki konkurs recytatorsko- muzyczny w MDK

Przemysław Jarosz -lat 6

11.,,Zdrowe odżywianie daje moc"- konkurs plastyczny

Julia Jabłonowska- lat 6

Rafał Zając- lat  6

Zofia Zaleska- lat 6

Daria Minczewska -lat 6

Nikola Iwanowicz- lat 6

Aleksandra Świsłocka- lat 6

Hania Górska - lat 4    NAGRODA

Zuzia Modzelewska – lat 4

12.,,Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy"- V edycja konkursu plastycznego

Zofia Zaleska- lat 6

Małgorzata Koprowska lat 5

Amelia Piwańska - lat 4

13. „Prawa dziecka w oczach przedszkolaka” – wojewódzki konkurs plastyczny

Zosia Kowalewska  - lat 4 WYRÓŻNIENIE

Maja Czarkowska lat 5 WYRÓŻNIENIE

14. "Turniej Wiedzy o Zdrowiu"

Bolesław Firańczyk lat 5

Klara Jabłońska lat 5

Weronika Mojsa lat 5

15. „Sport to zdrowie, każdy dzieciak ci to powie”konkurs plastyczny

Zuzia Modzelewska – lat 4    II miejsce w kategorii 3-4 latki 

Małgosia Staturska - lat 4

16. "My English Song" - konkurs piosenki angielskiej w MDK

Tarasiuk Kamila -  lat 4 WYRÓŻNIENIE

17. III FESTIWAL ,,Optymistyczne Muzykowanie" - Nagroda - statuetka dla przedszkola

Aleksandra Świsłocka lat 6

Przemysław Jarosz - lat 6

Patryk Wysokiński - lat 6

Nikola Iwanowicz - lat 6

Juliusz Wyszyński - lat 6

Julia Jabłonowska - lat 6

Paweł Gajewski - lat 6

Daria Minczewska - lat 6

18.,,Skrzydlaci przyjaciele"- międzynarodowy konkurs plastyczny

Aleksandra Świsłocka- lat 6

Nikola Iwanowicz- lat 6

Alicja Łagoda - lat 4 - NAGRODA

Julia Kociełek - lat 4

Kinga Łęczycka - lat 4

Hania Górska - lat 4

19. ,,Radosna rodzina" - VIII edycja konkursu plastycznego

Zofia zaleska -lat 6

Daria Minczewska - lat 6

Julia Kociełek - lat 4

Zuzia Modzelewska - lat 4

Alicja Łagoda - lat 4

20. ,,Kwiaty"- konkurs plastyczno- ekologiczny

Julia Jabłonowska- lat 6

Zofia Zaleska - lat 6

Daria Minczewska - lat 6

Patryk Wysokiński - lat 6

Klaudia Dederko - lat 6

21. ,,Taniec w oczach dziecka"- konkurs plastyczny

Pola Stec - Lat 6

Julia Jabłonowska - lat 6

Małgosia Staturska - lat 4

Zuzia Modzelewska - lat 4

Zosia Kowalewska - lat 4

Martyna Anchim - lat 4

22. ,,W świecie przyrody"- konkurs plastyczny

Szymon Safaryn - lat 6

Zofia Zaleska - lat 6

Julia Kociełek - lat 4

23. ,,Wiosna budzi  owady"- konkurs plastyczny

Przemysław Jarosz - lat 6

Pola Stec - lat 6

Fabian Jaroszewicz - lat 6

Zosia Kowalewska - lat 4

Ola Godlewska - lat 4

Kinga Łęczycka - lat 4 NAGRODA

Kamila Tarasiuk - lat 4

Justyna Dołżyk - lat 4

24. ,,Ja i moja Rodzina"- konkurs plastyczny wewnątrzprzedszkolny

Fabian Jaroszewicz - lat 6- NAGRODA

Zofia Zaleska - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Paulina Nasuta - lat 6 - NAGRODA

PaweŁ Gajewski - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Zofia KadŁubowska - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Przemysław Jarosz - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Juliusz Wyszyński - lat 6- NAGRODA

Rafał Zając- lat 6- WYRÓŻNIENIE

Aleksandra ŚwisŁocka- lat 6- WYRÓŻNIENIE

Daria Minczewska - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Jakub Mularczuk - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Malena Snarska - lat 6 - NAGRODA

Patryk Wysokiński - lat 6 - WYRÓŻNIENIE

Klaudia Dederko - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Kacper Raczkowski - lat 6 - NAGRODA

Nikola Iwanowicz- lat 6- NAGRODA

25. "W krainie fantazji" - konkurs plastyczny

Amelka Piwańska - lat 4 WYROŻNIENIE

Zosia Kowalewska - lat 4 WYRÓŻNIENIE

26. "Za co kochamy wiosnę?" - konkurs plastyczny

Małgosia Staturska - lat 4

27. "Coś z niczego" - konkurs plastyczny

Amelka Piwańska - lat 4 SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIE

28. "Witaj Wiosno - Pokaz  Mody Przedszkolnej"

Amelka Piwańska - lat 4

Rafał Zając- lat 6

Patryk Wysokiński - lat 6

Julia Jabłonowska - lat 6

Klaudia Dederko - lat 6

29.,,Mały Geniusz"- Konkurs Wiedzy Przedszkolnej - IX Edycja , statuetka dla przedszkola

Nikola Iwanowicz- lat 6- NAGRODA

Przemysław Jarosz- NAGRODA

 

I PÓŁROCZE 2014/2015 R.

1.,,Czary Pani Jesieni"-  konkurs plastyczny- edycja XIII

Pola Stec - lat 6- NAGRODA

Jakub Babigorec- lat5

Jabłońska Klara-lat 5

Julia Jabłonowska-lat 5

Lena Chilińska- lat 5

Ola Świsłocka -lat 6

Zosia Zaleska -lat 6

Martyna Anchim - lat 4

Julia Kociełek - lat 4

Zuzanna Modzelewska - lat 4

2.,,Moja ulubiona postać bajkowa"- konkurs plastyczny organizowany przez Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka

Ola Świsłocka - lat 6

Lena Chilińska - lat 5

Nikola Iwanowicz -lat 6

Daria Minczewska - lat 6

3. ,,Straż Miejska w oczach dziecka"- konkurs plastyczny

Zosia Zaleska - lat 6

Nikola Iwanowicz -lat 6

4. XV Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Tomasz Lewicki - lat 4

Przemysław Jarosz - lat 6

Julia Gudalewska - lat 3

Natalia Kołodko - lat 3

5. ,,Barwy świata przyrody"

Lena Chilińska - lat 5

Pola Stec- lat 6

Julia Jabłonowska - lat 5

Nikola Iwanowicz- lat 6

Daria Minczewska- lat 6

Aleksandra Świsłocka - lat 6

Jakub Miękus- lat 6

Paulina Nasuta - lat 6

Martyna Anchim - lat 4

Zuzanna Modzelewska - lat 4

Kinga Łęczycka - lat 4 

Julia Kociełek - lat 4

Hanna Górska - lat 4

Małgorzata Staturska - lat 4 

Natalia Kołodko - lat 3 NAGRODA

Nikola Kloc - lat 3

Julia Gudalewska - lat 3

6. ,,Bohaterowie ulubionych bajek"

Elena Dunda- lat 5 WYRÓŻNIENIE

Chlabicz Daria- lat 5

Pola Stec -lat 6

Przemysław Jarosz -lat 6

Daria Minczewska- lat 6

Aleksandra Świsłocka - lat 6

Lena Chilińska - lat 5

Nikola Iwanowicz- lat 6

Zuzanna Modzelewska - lat 4

Klaudia Dederko - lat 5

7. ,,Podróże po Podlasiu"

Nikola Iwanowicz- lat 6

8.,,Latający mieszkańcy lasów"- IX konkurs ekologiczno- plastyczny

we współpracy z Rodzicami

Maja Czarkowska-lat 5

Fabian Jaroszewicz - lat 5

Lena Chilińska - lat 5

Juliusz Wyszyński - lat 5

Julia Jabłonowska - lat 5

Szymon Rutkowski - lat 5

Daria Minczewska - lat 6

Pola Stec - lat 6

Paulina Nasuta - lat 6

Marcin Jaźwiński - lat 4

Julia Kociełek - lat 4

Kamila Tarasiuk - lat 4

Amelia Piwańska - lat 4

9. ,,Home sweet home"- konkurs językowo- plastyczny

Przemysław Jarosz- lat 6

Nikola Iwanowicz - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Pola Stec  -lat 6 - II NAGRODA

Aleksandra Świsłocka - lat 6

Julia Kociełek - lat 4

Kinga Łęczycka - lat 4

10. "Co w trawie piszczy" - przegląd recytatorski

Aleksandra Haraburda - lat 3

Alicja Łagoda - lat 4

11. „Anioły, aniołki, aniołeczki” - konkurs plastyczny

Maja Czarkowska - lat 5 WYRÓŻNIENIE

Kaja Artemiuk- lat 5 WYRÓŻNIENIE

Marika Rogacka - lat5

Klaudia Dederko - lat 5

Małgorzata Staturska - lat 4

Aleksandra Świsłocka- lat 6 

12. „Mój anioł stróż” - konkurs plastyczny

Klaudia Dederko - lat 5

Julia Kociełek - lat 4

Lena Chilińska - lat 6

13. „Twórczość księdza Jana Twardowskiego słowem i pędzlem malowana” - konkurs recytatorsko - plastyczny

Zuzanna Modzelewska - lat 4

Aleksandra Godlewska - lat 4

14.,,Podlasie w zimowej szacie"- konkurs plastyczny

Paulina Nasuta- lat 6 - WYRÓŻNIENIE

Pola Stec- lat 6

Kamila Tarasiuk  lat 4 – nagroda,

Klaudia Dederko lat 5

15. ,,Froeblowskie święta"- konkurs z wykorzystaniem Darów wg koncepcji F. Froebla - stworzenie froeblowskiej e- kartki.

Nikola Iwanowicz- lat 6 -  WYRÓŻNIENIE

Jakub Mularczuk - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Szymon Safaryn -lat 6- WYRÓŻNIENIE

Przemysław Jarosz - lat 6- WYRÓŻNIENIE

Julia Jabłonowska - lat 6- WYRÓŻNIENIE

16. ,,Kolędy i pastorałki głosami dziecięcymi wyśpiewane"- konkurs wokalny w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Niewodnicy Kościelnej 

Weronika Mojsa -lat 5-  II NAGRODA

Przemysław Jarosz - LAT 6

 

17. Turniej szachowy organizowany przez MDK Białystok

Wilk Tomasz- II MIEJSCE

Koprowska Małgorzata-lat 5 wyróżnienie

Rok szkolny 2013/2014

1.,,Marzenia bezdomnego Reksa”- konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

Aleksandra Dąbrowska, lat 5

Aleksandra Świsłocka, lat 5

Daria Minczewska,  lat 5

Karol Białobłocki, lat 5

Izabela Filipowska, lat 5

2.,,Piękne bo polskie”- konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

Weronika Hawryluk , lat 5 -  WYRÓŻNIENIE

Karol Białobłocki, lat 5

Szymon Safaryn, lat 5

3.,,Czary Pani Jesieni”- XII edycja konkursu plastycznego o zasięgu miejskim

Weronika Hawryluk, lat 5 - NAGRODA

Aleksandra Dąbrowska, lat 5

Amanda Bierko lat 6

4. ,,W krainie wierszy Juliana Tuwima”-  wojewódzki konkurs plastyczny 

Wiktoria Dolecka , lat 6

Szymon Safaryn , lat 5 - WYRÓŻNIENIE

Wiktoria Mazerska, lat 5 – NAGRODA

Mateusz Gajda, lat 5

Jan Roszkowski, lat 5

Karol Białobłocki, lat 5

Jakub Babigorec, lat 4

Piotr Cyndler, lat 4

5.,, Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej”- przegląd  piosenki o zasięgu miejskim

Weronika Hawryluk, lat 5- NAGRODA

6.,,Co w trawie piszczy- żywioł: Woda”- IV edycja konkursu recytatorskiego o zasięgu miejskim

Weronika Hawryluk lat 5 - NAGRODA,

Kinga Łęczycka lat 3 - NAGRODA

Dziewczynki zdobyły także statuetkę "Sowa" dla przedszkola

7.,,Nasi leśni przyjaciele”- konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

Weronika Hawryluk

9. "Jesień w moim mieście - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

 Kornelia Niedźwiecka, lat 6

10. "Miejski Konkurs Językowo-Plastyczny "Mind-Maps"- wyróznienie Kornelia Niedzwiecka l.6

11. "Dzieciaki lubią zwierzaki" - konkurs recytatorski o zasięgu miejskim

Kinga Łęczycka lat 3

12. "Skrzydlaci przyjaciele" konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

Rafał Zając lat 4

Udział w konkursach w II półroczu :

1.,,Cztery pory roku na Podlasiu”- Daria Minczewska, Paweł Tworkowski

2.,,Prawa dziecka w oczach przedszkolaka”-

Karol Antosiuk - Nagroda

3.,,Bezpieczna droga do przedszkola”- Nikola Iwanowicz

4.,,Każdy przedszkolak mały czy duży, wie co zdrowiu służy”- Pola Stec, Paweł Tworkowski

Bartek Cimoszko- wyróżnienie;

5.,,Każdy przedszkolak wie, ze kto ćwiczy zdrowy jest”- Nikola Iwanowicz , Daria Minczewska , Ola Śwosłocka

6.Konkurs informatyczno- plastyczny wojewódzki z wykorzystaniem programu ,,Paint”-

Mateusz Gajda - I miejsce- nagroda

7.,,Krajobraz Polski- Tradycje, Współczesność, Przyszłość”- Białystok 2014- Ola Świsłocka, Weronika Hwaryluk, Bartek Cimoszko

8.,,Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka”- Przemek Jarosz, Jaś Roszkowski, Szymon Safaryn, Nikola Iwanowicz

9. ,,Skrzydlaci przyjaciele”- Weronika Hawryluk, Ola Świsłocka ,Karol Antosiuk.

Nikola Iwanowicz - nagroda

10.,,Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy”- IV edycja- Karol Antosiuk , Pola Stec.

11.,,Wiosenne przebudzenie”- Daria Minczewska, Karol Antosiuk .,Ola Świsłocka.

12.,,Kim będę w przyszłości”- Nikola Iwanowicz, Weronika Hawryluk, Paweł Tworkowski.

13.,,Radosne chwile mojej rodziny”- rodzinny konkurs plastyczny we współpracy z rodzicami –

Mateusz Gajda- III miejsce- Nagroda

14.Wielki konkurs na imiona dla kaczątek organizowany przez Operę i Filharmonię Podlaską- Bartek Cimoszko,Jaś Roszkowski ,Krzyś Kania,Ola Dąbrowska ,Kacper Raczkowski ,Szymon Safaryn ,Mateusz Gajda ,Paweł Gajewski,Ola Świsłocka ,Daria Minczewska ,Julia Kudaszewicz ,Nikola Iwanowicz ,Paulina Nasuta ,Paweł Tworkowski - dzieci z gr.IV,,Krasnoludki

Rok szkolny 2012/2013

"Pocztówka z wakacji"- IX Ogólnopolski konkurs plastyczny - nagroda grupowa

  • Karol Antosiuk, lat 4
  • Iza Filipowska, lat 4
  • Paweł Tworkowski, lat 4
  • Przemek Jarosz, lat 4
  • Nikola Iwanowicz, lat 4

"Czary Pani Jesieni" - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Magda Półtorak, lat 6 - nagroda
  • Lena Chilińska, lat 4
  • Karol Antosiuk, lat 4
  • Paweł Tworkowski, lat 4
  • Ola Świsłocka, lat 4
  • Wiktoria Kołodziejczyk, lat 4
  • Gabriela Skowrońska, lat 5

"Złota polska jesień" konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Martyna Anchim, lat 3 - nagroda
  • Michalina Prejzendanc, lat 4 - II nagroda
  • Gabriela Skowrońska, lat 5 - wyróżnienie
  • Paweł Tworkowski, lat 4
  • Ola Dąbrowska, lat 4
  • Weronika Hawryluk, lat 4

"Muzyka w jesiennych barwach" - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Wiktoria Mazerska, lat 4
  • Kacper Kleczyński, lat 4
  • Paweł Tworkowski, lat 4
  • Ola Dąbrowska, lat 4
  • Paulina Abramczuk, lat 4
  • Ada Lewicka, lat 5
  • Zuzia Paszkiewicz, lat 5

"Z Kubusiem Puchatkiem przez świat" - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Kacper Raczkowski, lat 4 - wyróżnienie
  • Małgosia Koprowska, lat 3

"Co w trawie piszczy?" - konkurs recytatorski o zasięgu miejskim

  • Mateusz Zieniuk, lat 5

Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolaka - konkurs piosenki o zasięgu miejskim

  • Paweł Dadura, lat 6

Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej MDK - przedstawienie "Kłopoty z rzepką"

  • Koło teatralne "Bajkolandia"

"Szaruga jesienna" - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Natalia Żelążyk, lat 4
  • Ada Lewicka, lat 5

"Baśnie i legendy polskie" - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Wiktoria Dolecka, lat 5 - III miejsce

"Moje miasto...i mój region za 100lat"- II Ogólnopolski Konkurs plastyczny

  • Paweł Tworkowski, lat 4
  • Nikola Iwanowicz, lat 4
  • Maja Barszczewska, lat 6
  • Gabrysia Ostapczuk, lat 6

"Białystok moje miasto" - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Jakub Szarkowski, lat 5 - nagroda

"Pod skrzydłami anioła" - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Paulina Abramczuk, lat 4
  • Nicole Lewkowicz, lat 5

"Najpiękniejszy amorek" - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Lena Chilińska, lat 4 - nagroda
  • Ada Lewicka, lat 5

"Akademia Aquafresh" - ogólnopolski konkurs plastyczny

  • Iga Bieluczyk, lat 5

"Bajki w zimowej szacie" - konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Rafał Zając, lat 3
  • Kacper Raczkowski, lat 4
  • Ola Świsłocka, lat 4
  • Paulina Abramczuk, lat 4
  • Maja Pampuch lat 5
  • Magda Grygoruk, lat 6
  • Magda Półtorak, lat 6
  • Filip Romańczuk, lat 6

"Zimą jest wesoło" - konkurs plastyczny

  • Gabriela Suszczyńska, lat 3
  • Kacper Raczkowski, lat 4 - wyróżnienie
  • Lena Chilińska, lat 4
  • Fabian Jaroszewicz, lat 4
  • Nikola Iwanowicz, lat 4
  • Zuzia Żemojduk, lat 6

"Ulubiona postać z utworów Jana Brzechwy" - ogólnopolski konkurs plastyczny

  • Lena Chilińska, lat 4
  • Nikola Iwanowicz, lat 4
  • Weronika Hawryluk, lat 4

"Walentynki, walentynki! Karteczki, pocztóweczki dla chłopczyka i dziewczynki!" - konkurs plastyczny

  • Weronika Hawryluk, lat 4 - nagroda
  • Lilianna Olech, lat 4
  • Paulina Abramczuk, lat 4

Maurycy wie, gdzie mieszkają białka i witaminy"- Ogólnopolski konkurs plastyczny - wyróżnienie grupowe

  • Karol Antosiuk, lat 4
  • Paweł Tworkowski, lat 4
  • Przemek Jarosz, lat 4
  • Weronika Hawryluk, lat 4
  • Paulina Abramczuk, lat 4
  • Ola Świsłocka, lat 4
  • Ola Dąbrowska, lat 4
  • Daria Minczewska, lat 4
  • Franciszek Krokosz, lat 4

"Każdy lubi się bawić - mamy prawo do zabawy" - konkurs plastyczny

  • Lena Chilińska, lat 4- nagroda
  • Nikola Iwanowicz, lat 4 - nagroda
  • Filip Romańczuk, lat 6
  • Ola Iwanowicz, lat 6

"Bezpieczne zabawy" - konkurs plastyczny

  • Wiktoria Dolecka, lat 5
  • Ola Iwanowicz, lat 6
  • Zuzia Żemojduk, lat 6

"Bezpieczna droga do przedszkola" - konkurs plastyczny

  • Milana Bieluczyk, lat 5 -nagroda
  • Zosia Kadłubowska, lat 4

"Moje miasto nocą" - ogólnopolski konkurs fotograficzny

  • Kacper Raczkowski, lat 4 z mamą - wyróżnienie

"Moje Podlasie" - konkurs plastyczny

  • Julia Kociełek, lat 3 z rodzicami - nagroda
  • Franciszek Krokosz, lat 4 z mamą - nagroda
  • Mateusz Gajda, lat 4 i Bartek Gajda, lat 6 z rodzicami - nagroda
  • Nikola Iwanowicz, lat 4 i Ola Iwanowicz, lat 6 z rodzicami - nagroda
  • Maksymilian Dyśko, lat 5 - wyróżnienie
  • Wiktoria Dolecka, lat 5 - wyróżnienie
  • Zuzanna Paszkiewicz lat 5- wyróżnienie
  • Magda Małachowska, lat 6 z rodzeństwem - nagroda
  • Magdalena Półtorak, lat 6 - wyróżnienie
  • Dawid Gryguć lat 6- wyróżnienie
  • Wojciech Olendzki lat 6- wyróżnienie
  • Paweł Dadura lat 6- wyróżnienie
  • Zuzanna Żemojduk lat 6 - wyróżnienie

"W świecie dinozaurów" - konkurs plastyczny

  • Weronika Hawryluk, lat 4
  • Przemysław Jarosz, lat 4

"Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" - konkurs plastyczny

  • Paulina Abramczuk, lat 4
  • Aleksandra Świsłocka, lat 4

"Co mówi moja mina?" - konkurs plastyczny

  • Nikola Iwanowicz, lat 4
  • Przemysław Jarosz, lat 4

"Za co kochamy wiosnę" - konkurs plastyczny

  • Michalina Prejzendanc, lat 4
  • Aleksandra Świsłocka, lat 4
  • Majka Barszczewska, lat 6
  • Magda Małachowska, lat 6

"Przyroda w oczach dziecka" - ogólnopolski konkurs plastyczny

  • Martyna Anchim, lat 3
  • Jakub Seligmann, lat 4
  • Zosia Kadłubowska, lat 4
  • Nikola Iwanowicz, lat 4
  • Weronika Hawryluk, lat 4
  • Daria Minczewska, lat 4
  • Gabrysia Skowrońska, lat 5
  • Maja Barszczewska, lat 6
  • Zuzanna Żemojduk, lat 6

"W świecie przyrody" - konkurs plastyczny

  • Michalina Prejzendanc, lat 4
  • Paulina Abramczuk, lat 4 - nagroda
  • Paweł Tworkowski, lat 4 - wyróżnienie
  • Magda Małachowska, lat 6 - wyróżnienie

"Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy" II edycja konkursu plastycznego

  • Aleksandra Dąbrowska, lat 4 - nagroda
  • Wiktoria Kołodziejczyk, lat 4

"Wiosna na Podlasiu" - konkurs plastyczny

  • Franciszek Krokosz, lat 4
  • Zuzanna Paszkiewicz, lat 5
  • Wiktoria Dolecka , lat 5

"Przedszkolaki kochają przyrodę" konkurs plastyczny

  • Rafał Zając, lat 3
  • Jakub Seligmann, lat 4
  • Weronika Hawryluk, lat 4
  • Aleksandra Dąbrowska, lat 4
  • Gabrysia Skowrońska, lat 5

"Zwiastuny wiosny"- ogólnopolski konkurs fotograficzny

  • Szymon Safaryn, lat 4 z tatą

"Maj z paletą barw wyruszył" - konkurs plastyczny

  • Daria Chlabicz, lat 3 - II miejsce
  • Alan Łapiński, lat 3 - wyróżnienie
  • Przemysław Jarosz, lat 4
  • Magda Półtorak, lat 6

"Wiosna budzi owady" konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Gabrysia Skowrońska, lat 5

"Pola Nadziei" konkurs plastyczny o zasięgu miejskim

  • Ada Lewicka, lat 5
  • Wiktoria Pabiś, lat 5
  • Kornelia Niedźwiecka, lat 5

"Tydzień z ekologią" - konkurs plastyczny

  • Amanda Bierko, lat 5

Konkurs WIEDZY O ZDROWIU I EKOLOGII

  • Kuba Szarkowski, lat 5
  • Aleksander Piasecki, lat 5
  • Adrianna Lewicka, lat 5

"Mam talent" - konkurs muzyczny

  • Maciej Wachciński, lat 5
  • Gabrysia Skowrońska, lat 5
  • Paweł Dadura, lat 6

VIII edycja EKOKONKURSU "Baterie - zagrożenie dla środowiska i ludzi"

  • Elena Dunda, lat 4 - nagroda
  • Wiktoria Kołodziejczyk, lat 4 - nagroda

VIII Przegląd tańca pt. "Roztańczone przedszkolaki" - taniec "Okulary" do wiersza J. Tuwima

  • Gabrysia Skowrońska, lat 5
  • Nikolas Sokół, lat 6
  • Oliwia Jabłońska, lat 6
  • Magda Małachowska, lat 6
  • Gabrysia Ostapczuk, lat 6

XIV Białostocki Przegląd Małych Form Teatralnych "Teatr Małego Aktora" - przedstawienie w języku angielskim "The enormous turnip"
Koło teatralne "Bajkolandia" w składzie:

  • Wiktoria Dolecka, lat 5
  • Szymon Tylman, lat 5
  • Kuba Szarkowski, lat 5
  • Nikola Lewkowicz, lat 5
  • Patryk Łapiński, lat 5
  • Amelka Mikulska, lat 6
  • Maja Barszczewska, lat 6
  • Oliwia Jabłońska, lat 6
  • Wojtek Kurdzieko, lat 6
  • Gabrysia Ostapczuk, lat 6
  • Natalka Gulan, lat6
  • Magda Półtorak, lat 6
  • Ula Murawska, lat 6

VIII Przegląd Zajęć Dodatkowych w Przedszkolach i Oddziałach Przedszkolnych w Szkołach Podstawowych - przedstawienie w języku angielskim "The enormous turnip"
Koło teatralne "Bajkolandia" w składzie j.w

Mikołajkowa Gala Przedszkolaków - konkurs recytatorski w Młodzieżowym Domu Kultury

  • Kamila Tarasiuk, lat 3 - wyróżnienie
  • Małgorzata Staturska, lat 3 - nagroda
  • Michał Bielawski, lat 3

Mikołajkowa Gala Przedszkolaków - konkurs piosenki w Młodzieżowym Domu Kultury

  • Kamila tarasiuk, lat 3 - wyróżnienie
  • Alicja Krzywosz, lat 3

Mikołajkowa Gala Przedszkolaków- przegląd teatrzyków w Młodzieżowym Domu Kultury - I miejsce

  • Kamila Tarasiuk, lat 3
  • Alicja Krzywosz, lat 3
  • Hubert Kwasiborski, lat 3
  • Aleksandra Rutkowska, lat 3
  • Michał Bielawski, lat 3
  • Weronika Sieńko, lat 3
  • Amelia Piwańska, lat 3
  • Bartek Dąbrowski, lat 3

 

 

 

 


 

WSPÓŁPRACUJEMY

 

 

 
Do góry