REKOMENDACJE PREZYDENTA  MIASTA BIAŁEGOSTOKU

Rekomendacje Prezydenta Miasta Białegostoku

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID 1.09.2020:

PROCEDURA_BEZPIECZENSTWA_W_OKRESIE_PANDEMII_COVID_1_09.2020-1.docx

Wytyczne-zlobki-przedszkola-IV-aktualizacja-25-08-2020.pdf

 


GÓRA GROSZA 2020


Przyjazna nauka dla przedszkolaków” – projekt unijny od 01.10.2020 r.- 30.04.2022 r.

Od 1 października 2020 r. trwa rekrutacja do projektu pt. „Przyjazna nauka dla przedszkolaków” realizowanego w ramach Poddziałania 3.1.1 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej. Projekt będzie trwał od 01.10.2020 r. do 30.04.2022 r. Projekt jest realizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 51 „Przyjazne” w Białymstoku wraz z partnerem Akademią Nauki  Emilia Karolina Seroka.

Projekt jest skierowany do wszystkich dzieci, rodziców i nauczycieli. Celem projektu jest wzmocnienie oferty edukacyjnej przedszkola poprzez podniesienie wiedzy i kompetencji zawodowych nauczycielek oraz jakości edukacyjnej przedszkolnej, a także wprowadzenie dodatkowych zajęć edukacyjnych dla dzieci, takich jak efektywna nauka „Mądry przedszkolak- Już czytam”, matematyka „Tabletowa matematyka”, „Język angielski”, zajęcia badawcze „Wielkie bum” i rytmiczno-taneczne „Teatr i taniec – czyli Jestem gwiazdą ”- dążących do wzmacniania kompetencji kluczowych u dzieci, kompetencji społecznych wspierających postawy kreatywne, inicjatywne i innowacyjne oraz pracę zespołową.

Nauczyciele PS Nr 51 „Przyjazne” będą brać udział w „Efektywnym Kształceniu” przygotowującym do wdrożenia i wykorzystania autorskich programów rozwojowych oraz wykorzystania metod i form sprzyjających kształtowaniu i rozwijaniu u dzieci w wieku przedszkolnym Kompetencji Kluczowych.

Partnerem w projekcie  jest AKADEMIA NAUKI w BIAŁYMSTOKU. 

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną 

Akademia Nauki -dni otwarte

Akademia Nauki Białystok

 


Od 1 października 2020 do 31 grudnia 2020 w naszym przedszkolu będzie realizowany grant pt. "Razem możemy więcej" w grupach dzieci 6 letnich, który ma na celu wzmocnienie roli rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych wynikających z codziennych sytuacji oraz rozwijanie umiejętności informatycznych dzieci.


 

 

DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI:

https://www.siepomaga.pl/mikolaj-sma

https://www.siepomaga.pl/skarbonka-ps51-dla-rycerza-mikolaja

 


       

DRODZY RODZICE 🌼

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA STRONY NASZEGO PRZEDSZKOLA NA PORTALU SPOŁECZNOŚCIOWYM FACEBOOK:

https://www.facebook.com/Przedszkole-Samorządowe-nr-51-Przyjazne-105794137466627/          


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

góra strony