26.09. Odbył się maraton. Wszystkie dzieci uczestniczyły w biegu po zdrowie i otrzymały pamiątkowe medale. Gościem specjalnym był Smok, który pomógł dzieciom w rozgrzewce.
W ramach realizacji planu rocznego obchodziliśmy dziś „Święto ziemniaka”. Dzieci poznały historię pochodzenia ziemniaka oraz zrobiły wyścig ,stemplowały z użyciem ziemniaka.
Dnia 15.09. w grupie obchodziliśmy dzień kropki. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, utrwaliliśmy kolory, kształty i wielkości, oraz wykonały pracę plastyczne.