Nasze grupy:
>> więcej ...
Wszystkiego najlepszego dla Ninki życzą Żabki! 🎁🎂
Izunia, wszystkiego najlepszego od grupy Żabek! 🎂🎁
Serdeczne podziękowania dla mamy Adasia za udział w akcji oraz poszerzanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.
Serdeczne podziękowania dla mamy Krzysia za udział w akcji oraz poszerzanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.
W dniu dzisiejszym naszą grupę odwiedził Święty Mikołaj. Każde dziecko otrzymało prezent, a w podziękowaniu wykonaliśmy dla niego pracę plastyczną. 🎁 Dziękujemy Mikołaju! 🎅🏼 Dodatkowo obejrzeliśmy występ muzyków Arte-Muza pt. „Kłopoty Mikołaja”.
Serdeczne podziękowania dla mamy Marcela za udział w akcji oraz poszerzanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.
Wszystkiego najlepszego dla Moniki od grupy Żabek! 🎂🎂
↑ góra strony